• 1 z 5
 

Orijen Puppy Dog

 

Výborné a chutné granule pro štěňata všech plemen. Granule obsahují 80% kuřecího masa (to je 2x více než obsahují některá komerční krmiva). Neobsahují vysokoglykemické obiloviny! Výživové hodnoty granulí jsou z 38% živočišných bílkovin a 20% tuků, což je pro Vašeho psa ideální a doporučované složení. Orijen Puppy jsou vyrobeny z kuřat, krůt, kanadských vajec a ryb. Nutno poznamenat, že krmivo Orijen Puppy obsahuje maso i suroviny pocházející pouze z přírody a oceánů. Granule mají vysokou stravitelnost a je plné vysoce výživných proteinů, proto ho spotřebujete méně.

577 Kč
Výrobce Orijen
Kategorie Prémiová krmiva pro psy
Zvolte variantu
Balení: 2,27 kg Vyprodáno (1) 577 Kč
 

Orijen Puppy dog granule pro psy

Orijen Puppy jsou výborné a chutné granule pro štěňata všech plemen a velikostí. Granule obsahují 80% kuřecího masa(to je 2x více než obsahují některá komerční krmiva). Neobsahují vysokoglykemické obiloviny! Výživové hodnoty granulí Orijen Puppy jsou z 38% živočišných bílkovin a 20% tuků, což je pro Vašeho psa ideální a doporučované složení. Orijen Puppy jsou vyrobeny z kuřat, krůt, kanadských vajec a ryb. Nutno poznamenat, že krmivo Orijen Puppy obsahuje maso i suroviny pocházející pouze z přírody a oceánů. Granule Orijen Puppy mají vysokou stravitelnost a je plné vysoce výživných proteinů, proto ho spotřebujete méně.

SLOŽENÍ KRMIVA Orijen Puppy:

80% výživného kuřete, kanadských vajec a ryb
20% zeleniny a ovoce (podporuje imunitu a zdraví psů)
0% obilovin
 

Plné zdraví prospěšných látek

Krmivo Orijen Puppy, je založeno na rozmanitém obsahu celých čerstvých mas s menším množstvím ovoce, což podporuje přirozenou stravu psa. 

Organická mořská zelenina a byliny zvyšují metabolismus Vašeho psa, zatímco posilují citlivé trávící ústrojí Vašeho psa.

Krmivo Orijen Puppy odpovídá přirozené stravě Vašeho psa. Jak je vidět, krmivo Orijen poskytuje energii psovi z živočišných proteinů a tuků a ne ze sacharidů! Pes je masožravec a toto krmivo je pro něj přirozenou stravou. Granule obsahují podobný poměr a složení surovin, které by pes získal ve volné přirodě.

Ideální složení stravy pro psa:

Ideální strava by se měla skládat minimálně z 60% živočišných bílkovin získaných z masa, 20% živočišných tuků (kuřecí nebo rybí maso) a 25% kvalitních sacharidů. Strava také musí mít minimální obsah kvalitních obilovin (brambory, rýže, oves atd.). Ale musí to být nízko glykemické obiloviny, aby Váš pejsek netloustl. Tedy ne kukuřice nebo pšenice, která je pro psa nejhůře stravitelná, obsahuje lepek a hnije ve střevech. My takové krmivo neprodáváme! 
Bílkoviny by se neměly získávat z rostlinné stravy  a určitě by krmivo nemělo obsahovat obiloviny a luštěniny jako jsou soja, kukuřice, pšenice, jejich moučky apod.
Také by ideální strava měla obsahovat 20% zeleniny a ovoce, aby měl Váš pejsek dostatek vitámínů, které podporují imunitu Vašeho psa.

Výživové hodnoty GRANULÍ Orijen Puppy:   

Hrubý protein (min.) 38%
Hrubý tuk (min.) 20%
Hrubá vláknina (max.) 5%
Vlhkost (max.) 10%
Vápník (min.) 1.3 %
Fosfor (min.) 1%
Omega-6 (min.) 3%
LA 2.3%
Omega 3 (min.) 1.2%
EPA (min.) 0,3%
DHA (min.) 0.6%
Glukosamin (min.) 1500 mg/kg
Chondroitin sulfát (min.) 1200 mg/kg

Zajímavosti: 

Krmivo Orijen Puppy je vyrobeno z volně chovaných kuřat a celých vajec z kanadských prérijních farem. Ryby obsažené v Orijen Puppy jsou volně lovené a ke zpracování dodány vždy čerstvé a vhodné i pro lidskou spotřebu. Takovou kvalitu občas nesplňují ani potraviny určené pro člověka.

Všechny kanadské kuřata Cobb, obsažené v krmivu Orijen Puppy pochází z volných chovů, z místních prérijních farem. Je to velice kvalitní masitá strava a zdravá strava.

Granule obsahují i celá vejce typu A, což znamená, že nosnice pochází z volného chovu, opět z místních farem. 

Ryby, zejména volně lovení platýsi, obsažení v krmivu Orijen large breed je loven každý den u přímořských vod kanadského North Vancouver Islandu a dodáván ke zpracování vždy čerstvý, stejně jako ostatní suroviny použíté v krmivu Orijen. 

Dávkování:

Energetická hodnota krmiva Orijen Puppy je 4080 kcal/kg. Proto se nenechte mást cenou krmení, ale spočítej te si cenu jedné denní dávky i u jiných výrobců. Navíc zde se jedná o velice kvalitní a přírodní krmivo od firmy Orijen. Granule Orijen Puppy mají velmi vysokou stravitelnost, proto ho spotřebujete méně. 
 
puppy-feedingREV
 

Pokud přecházíte z jiného krmiva, doporučujeme přecházet v průběhu 7 dní a dávky postupně zvyšovat. Tím zajistíte, že si trávící ústrojí kočky na krmivo zvykne. Rovněž doporučujem krmit 2x denně.

Granule pro psy Orijen Puppy obsahují: 
Vykostěné kuře*, kuřecí moučka, kuřecí játra*, celý sleď*, vykostěná krůta*, krůtí moučka, krůtí játra*, celá vejce*, vykostěný candát*, celý losos*, kuřecí srdce*, kuřecí chrupavka*, moučka ze sledě, moučka z lososa, olej z kuřecích jater, kuřecí tuk, červená čočka, zelený hrách, zelená čočka, vojtěška sušená na slunci, sladké brambory*, hrachová vláknina, cizrna, dýně*, dýně máslová*, listy špenátu*, mrkev*, jablka Red Delicious*, hrušky Bartlett*, brusinky*, borůvky*, hnědá chaluha, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, heřmánek lékařský, smetanka lékařská, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, mikroorganismy druhu Enterococcus faecium.
 
Jedná se o dehydrované maso nebo-li močku, jejíž podíl musí být co nejvyšší! Moučka obsahuje čerstvé maso i kosti.

Informace o výrobci

Prémiové krmivo ORIJEN vyniká v granulích a pamlscích pro kočkypsy vysokým obsahem čerstvých celých mas včetně vysoce výživných jater, vnitřností a chrupavek. Krmivo ORIJEN neobsahuje vysokoglykemické obiloviny a ani zeleninové proteiny, které do přirozené stravy psů a koček nepatří. Napodobuje čerstvost a rozmanitost stravy, se kterou by se psi a kočky setkali v přírodě.

Filosofie je přinášení BIOLOGICKY VHODNÉHO oceňovaného krmiva ORIJEN. Představuje tak zcela novou třídu krmiv pro psy i kočky podle jejich přirozené adaptace na příjem potravy, která je bohatá na obsah čerstvého masa a proteinů. Kvalitní granule ORIJEN zaručují, že udrží Vašeho psa i kočku šťastné, zdravé a silné.

Podobné produkty

Maso Kuřecí
Výrobce Orijen
Zvíře Pes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.